کیلومتر ۶ جاده نکا به بهشهر روبروی روستای کلت
info@iauneka.ac.ir
+98 11 3477 5442

رو نمایی از وب سایت جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

 

رو نمایی از وب سایت جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

وب سايت دانشگاه با قابليت ها و امكانات جدید رونمايي شد

بالویی مسئول روابط عمومی دانشگاه،از رونمایی و طراحی وب  سایت جدید دانشگاه توسط  دکتر قاسمی عضو هیات علمی گروه کامپیوتر و رئیس اداره پژوهشی و آموزشی دانشکاه خبر داد . لازم ذکر است   طراحی و ایجاد برنامه جامع کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا توسط ایشان انجام گرفت که قابل تقدیر و و ستایش است .

قاسمی در این گفتگوی خبری گفت در طراحي جديد بسياري از مشكلات فني موجود در وب سايت قبلي دانشگاه مرتفع شده است، به طوری که در وب سايت جديد قابليت ها و امكانات فراواني را در اختيار كاربران دانشگاهي قرار مي دهد.

دکتر قاسمی با بیان اینکه طراحی وب سایت بر اساس نیازمندی های دانشگاهی  در قالب های مختلف با درج اطلاعات نیازمند به همکاری حوزه های مختلف و مدیران گروه در بروز رسانی سایت می باشد 

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر ازدرج  امکانات رفاهی دانشجویی و آموزشی ،درج بخش نامه های آیین نامه آموزشی  - سر فصل های دروس رشته های تحصیلی دانشگاه  - منابع درسی کتاب و جزوات - فرم های دفاع کارشناسی ارشد –مراحل فارغ التحصیلی  - افتخارات پژوهشی و ورزشی طراحی و ایجاد شد.  

مهندس قاسمی با بیان اینکه با هدف تسهيل برقراري ارتباط دانشجویان با دانشگاه با کارمندان و اعضاي هيأت علمي و آشنايي بیشتر مخاطبان با محيط دانشگاه، دفترچه تلفن دانشگاه هم در وب سایت جدید بارگذاري شده است، وی افزود فهرست فرآيندها، كاركنان و مسئولان حوزه هاي مختلف جزو بخش هاي مفيد اضافه شده به وب سايت جديد دانشگاه است.

24-فروردین-1398 | 3008 بار مشاهده
×

پیام