Islamic Azad University, Neka Branch

نام كاربري
كلمه عبور

? آذر, 1397
« امروز »
شيدسچپج
         12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
 

13-AZA-1397
hh

hh


26-MOR-1394
کسب مقام برتر وبلاگ نویسی قرآنی توسط دانشجوی واحد نکا

به گزارش آنا :خانم سادتی کارشناس فرهنگی خواهران از کسب مقام برتر وبلاگ نویسی قرآنی خبر داد. گفتنی است در راستای تو.سعه فعالیت های قرآنی بویژه در فضای مجازی با همکاری دانشگاه آقای ایمان عالیشاه دانشجوی رشته حسابداری واحد نکا توانست در بیستمین دوره جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی در بخش پژوهشی وبلاک نویسی قرآنی متخب کشوری شود . همچنین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کسب رتبه برتر وبلاک نویسی قرآنی از آن خود و دانشگاه آزاد اسلامی نکا نماید .

 


18-KHO-1394
آگهی مزایده ساختمان خوابگاه و مغازه

مزایده مغازه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا در نظر دارد ششدانگ یک باب مغازه به مساحت 53/13 مترمربع واقع در شهرستان نکا-خیابان انقلاب-طبقه دوم-پاساژ بزرگ را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. لذا از کلیه متقاضیان حقیقی و حقوقی دعوت بعمل می آید ضمن واریز مبلغ 000/200 ریال به شماره حساب 0107645288004 نزد بانک ملی بنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا، جهت دریافت اسناد مزایده حداکثر تا 15 روز پس از تاریخ درج آگهی به دبیرخانه دانشگاه مراجعه نمایند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 3-01134775442 تماس حاصل فرمائید.
*دانشگاه در رد یا قبول پیشنهادات اختیار تام دارد.
*هزینه درج آگهی بر عهده برنده مزایده می باشد.

مزایده ساختمان خوابگاه دانشجویی

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا در نظر دارد ششدانگ اعیانی به انضمام پنج دانگ و بیست و چهار سیر و هشت مثقال عرصه یک قطعه زمین به مساحت 2/716 مترمربع با یک بنای احداثی در آن به مساحت 1/228 متر مربع دارای شماره پلاک 191 فرعی از 26 الی 28 اصلی بخش نه ثبت ساری واقع در شهرستان نکا-خیابان انقلاب-کوچه شهید خلیلی را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. لذا از کلیه متقاضیان حقیقی و حقوقی دعوت بعمل می آید ضمن واریز مبلغ 000/200 ریال به شماره حساب 0107645288004 نزد بانک ملی بنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا، جهت دریافت اسناد مزایده حداکثر تا 15 روز پس از تاریخ درج آگهی به دبیرخانه دانشگاه مراجعه نمایند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 3-01134775442 تماس حاصل فرمائید.
*دانشگاه در رد یا قبول پیشنهادات اختیار تام دارد.
*هزینه درج آگهی بر عهده برنده مزایده می باشد.
*ملک مورد نظر دارای انشعابات آب،برق،گاز و تلفن می باشد.


10-KHO-1394
نائب قهرمانی فوتسال دانشجویی واحد نکا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، علی خوشی مسوول تربیت بدنی واحد نکا از برگزاری مسابقات فوتسال دانشجویی با حضور 11 تیم از دانشگا ههای آزاد اسلامی استان مازندران به میزبانی واحد ساری خبر داد
وی افزود :در این دوره از مسابقات 11 تیم از واحدهای رامسر، چالوس، نوشهر، آمل، نور، بابل، قائمشهر، ساری، نکا، جویبار و سوادکوه حضور داشتند . که در ابتدا تیم‌ها در سه گروه و بصورت دوره‌ای و حذفی باهم به رقابت پرداختند که در ‌‌نهایت تیم های چالوس و نکا به فینال و تیم های ساری و آمل برای کسب مقام سومی این دوره از مسابقات راه یافتند. در ادامه مسابقات تیم های واحد چالوس و نکا برای کسب عنوان قهرمانی با هم به رقابت پرداختند، که در ‌‌نهایت واحد چالوس موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ بر حریف خود چیره شود و عنوان قهرمان را به خود اختصاص دهد و واحد نکا هم بعنوان نائب قهرمانی این دوره از مسابقات شناخته شد . همچنین واحد ساری مقام سوم کسب نمودند.


16-ORD-1394
برگزاری همایش روز معلم و اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : مراسم بزرگداشت روز معلم با همکاری بسیج دانشجویی ، تشکل های دانشجویی و دفتر فرهنگ اسلامی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا برگزار شد .در این جلسه ابتدا دکتر حسین باقری رییس دانشگاه ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین جلسه این روز خجسته را بر طالبان علم ودانش تیریک نمودند . دکتر باقری حدیثی ار حضرت علی (ع) در خصوص ارزش عالم ذکر نمودند مبنی بر اینکه دانشمند زنده است گرچه مرده باشد،زیرا همیشه نام او زبانزد عام و خاص است و افکار بلندش رایج ،نوشته ها و کتاب هایش مورد بهره برداری است. نمونه بارز که این روز به نام ایشان مزین شد.شهید مرتضی مطهری .بوعلی سینا و ... سپس سخنران جلسه حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر ذوالفقاری دادستان محترم شهرستان نکا از ریاست واحد و مسئولین دانشگاه از برگزاری چنین مراسم باشگوه در مقام و منزلت معلم و استاد تقدیر و تشکر نمود .و روز معلم را به اساتید و دانشجویان تبریک نمود و یاد آور شدند معلم در هر جامعه بیشترین سهم در رشد و نمو نیروی انسانی دارد .داستان شهرستان نکا در قسمت دوم سخنان خود وظایف دادستان را بیان نمود . در ادامه گروه هنری صدا و سیمای مر کز مازندران به اجرای برنامه طنز پرداختن که مورد استقبال حاضرین قرار گرفتن.

 

 

 

 

 


13-ORD-1394
برگزاری مراسم اعتکاف در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مراسم اعتکاف با حضور مسئولین فرهنگی دانشگاه در مسجد امام خمینی ره برگزار شد


13-ORD-1394
سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم همچنین ولادت با سعادت امام علی ع روز پدر مبارکباد

12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم همچنین ولادت با سعادت امام علی ع روز پدر مبارکباد


5-ORD-1394
کسب مدال برنز دانشجوی رشته حسابداری در مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : آقای احمد نریمانی دانشجوی رشته حسابداری  در وزن 61- کیلوگرم (کلاس 42)مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا برسکوی سوم ایستاد و مدال برنز را به گردن آویخت .گفتنی است در این دوره از مسابقات مقام اول تیمی را کسب نمودند و همچنین کسب سهمیه مسابقات جهانی ترکیه.

این دوره از مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا (G4)جمعه به میزبانی چین تایپه و در سالن "دانشگاه تایپه" برگزار شد که دراین رقابت 5 نماینده ایران موفق به کسب مدال شدند.

مردم ورزش دوست نکا از قهرمان مسابقات پاراتکواندو آسیا- چین تایپه استقبال گرمی بعمل آوردند.


26-FAR-1394
همایش روز ملی فناوری هسته ای و روز زن با حضور فرزند دکتر حسابی در واحد نکا برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی واحد نکا : همایش بزرگ روز فناوری هسته ای ایران و بزرگداشت روز زن با حضور فرزند پروفسور محمود حسابی پدر علم فیزیک و پایه گذار اولین راکتور هسته ای ایران  مهندس ایرج ، فرماندار ،مسئولین شهرستان ، اساتید و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر ساختمان آموزشی دانشگاه برگزار شد .

در ابتدا دکتر باقری ضمن خیر مقدگویی به حاضرین سپس جایگاه زن را از نظر سه مکتب مورد بررسی قرار داد . از میان این مکاتب بهترین جایگاه که زن دارد در مکتب اسلام است . همچنین در خصوص انرژی هسته مباحثی را اشاره نمودند . سپس سخنران اول همایش دکتر مرزدرانی روان پزشک و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص مهارت پیش از ازدواج و ازدواج آگاهانه مطالبی را بیان نمودند که مورد استقبال دانشجویان و حاضرین قرار گرفت .

در ادامه فرزند ارزشمند دکتر حسابی جهت سخنرانی به جایگاه رفت و از رئیس واحد و برگزار کنندگان این همایش تقدیر و تشکر نمودند . و متذکر شدند استوار ماندن قدرت یک کشور و مملکت به توپ و تانک نیست بلکه در گروه  پیشرفت علمی آن کشور است که نخبگان و دانشگاهیان رقم می زنند.همچنین یاد آور شدند مراکز هسته بیشتر کشورهای منطقه بدست دانشمندان ایران عزیز ساخته و طراحی شده است چه چیزی بهتر از این افتخار . مهندس ایرج حسابی شعر توانا بود هر که دانا بود را بیان نمودند. تحلیل نمودند اگر می خواهیم از وابستگی نجات پیدا کنیم دانایی خود و افر اد جامعه را بالا ببریم.

یادگار پدر علم فیزیک در  قسمت دوم  سخنان خوذ  نقش  زن و مادر  را در تربیت انسان های  بزرگ  بسیار تاثیر گذار دانست و خاطراتی از مادر  و همسر پرو فسور بیان نمودند که جمعیت سالن به وجد آوردند که بسیار زیبا بود . و جایگاه زن و مادر را بسیار رفیع دانستند . در این همایش هنرمندان استانی و شهرستانی هم حضور داشتند .


16-FAR-1394
کسب موفقیت بی‌نظیر ایران عزیز در ماراتن نفس‌گیر مذاکرات هسته‌ای

کسب موفقیت بی‌نظیر ایران عزیز در ماراتن نفس‌گیر مذاکرات هسته‌ای، در برابر قدرت‌های بزرگ جهان و اثبات حقانیت نظام اسلامی در پیشبرد اهداف صلح‌آمیز هسته‌ای و رفع تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه بین‌المللی به ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می نماییم./ دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا
 Home | About | Contact Us | RSS
powered by ipChess