Sunday, 22 January 2017
یکشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۵

سامانه ها

سیستم ثبت نام

 

 

 

 

     

 

 

 

 
 

آمار بازدیدکنندگان


1820
1820
10135
30225
30225

عضو هیات علمی واحد نکا بیشترین آراء در انتخابات نظام مهندسی کسب نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : هیات علمی گروه برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا در انتخابات هفتمین دوره نظام مهندسی استان مازنداران بیشترین آراء را از آن خود نمود .شایان بذکر است دکتر محمد فیروزیان عضو هیات علمی واحد نکا با کسب 4859 رای حائز بالاترین رای در کل استان و کشور در گرههای 7 گانه گردید.

انتخابات هیات مرکزی تشکل دانشجویی سیاسی و اسلامی هم اندیشی آئین برگزار شد.

دهمین دوره انتخابات هیات مرکزی تشکل دانشجویی سیاسی و اسلامی هم اندیشی آئین برگزار شد.در این دروه از انتخابات 16 نفر شرکت نمودند . از این میان 5 نفر به عنوان عضو اصلی و 2 نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

 

 

 

 

 

جذب دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت بهمن واحدهای استان مازندران

امکان جذب دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت بهمن واحدهای استان مازندران

 سه‌شنبه 11 آبان 1395 - 09:05

شورای استان مازندران

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با ارائه گزارشی از وضعیت جذب دانشجو در واحدهای استان گفت: «در رشته محل هایی که بعد از مهر 95 به تصویب رسیده است در مرحله تکمیل ظرفیت بهمن دانشجو جذب خواهد شد.»به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر کیومرث نیازآذری در هفدهمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی که در مرکز محمودآباد برگزار شد با بیان اینکه بیش از نیمی از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های استان مازندران در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: «تعداد قابل توجهی از اعضای هیأت علمی واحدهای استان موفق به کسب درجه علمی استادیاری، دانشیاری و استادی شده‌اند که با توجه به ارتقای اعضای هیأت علمی و نیز امکان جابه‌جایی اعضای هیأت علمی در واحدهای استان شرایط برای اخذ مجوز رشته محل‌های جدید در مقاطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی به وجود آمد.»

وی افزود: «با پیگیری‌های به عمل آمده مجوز چندین رشته محل جدید نیز اخذ شده است که با مجوز سازمان مرکزی امکان جذب دانشجو برای رشته محل‌های جدید و برخی رشته محل‌های قبلی در مرحله تکمیل ظرفیت بهمن نیز فراهم خواهد شد.»

نیازآذری با انتقاد از عملکرد وزارت علوم و سازمان سنجش در زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت گفت: «اعلام نتایج تکمیل ظرفیت در ماه آبان و تخصیص دانشجو در شرایطی که به اواسط نیمسال تحصیلی نزدیک می‌شویم، آن هم برای دانشگاه‌هایی که از نظر ساختار و استانداردهای آموزشی دچار مشکلات عدیده ای هستند، مغایر با اهداف سیستم آموزشی است.»اعلام نتایج تکمیل ظرفیت در ماه آبان و تخصیص دانشجو در شرایطی که به اواسط نیمسال تحصیلی نزدیک می‌شویم، آن هم برای دانشگاه‌هایی که از نظر ساختار و استانداردهای آموزشی دچار مشکلات عدیده ای هستند، مغایر با اهداف سیستم آموزشی است 

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با تأکید بر نظارت بیشتر رؤسای واحدهای استان در امر آموزش عنوان کرد: «استادان دوره‌های کارشناسی ارشد علاوه بر داشتن مدرک دکتری باید از صلاحیت علمی و عمومی برخوردار باشند و اگر استادان حق التدریسی در واحدهای استان همکاری دارند که هنوز پرونده علمی و عمومی در دفتر جذب استان برای آنها تشکیل نشده است، باید در کوتاه‌ترین زمان برای تشکیل پرونده به دفتر جذب استان معرفی شوند.»

نیازآذری با قدردانی از تلاش ها و توجه دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مسائل آموزشی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: «رؤسای تمام واحدها باید در مورد گزینش علمی و عمومی استادان توجه و دقت فراوانی داشته باشند، بویژه در جذب استادان برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی که داشتن حداقل مرتبه علمی استادیاری و سه سال سابقه تدریس یک امر اجتناب‌ناپذیر است.»

وی با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویانی که در مرحله تکمیل ظرفیت نیمسال اول پذیرفته شده اند، تاکید کرد: «روسای واحدها باید برای اجرای دقیق و درست بخشنامه های آموزشی در تشکیل کلاس ها بر اساس سرفصل های آموزشی اقدام کنند.»

      

 

 

 

تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تاساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۵ مهرماه تمدید شد.
کلیه متقاضیان ثبت نام دررشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل اقدام نمایند.

 

خبر فوری پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه  : پذیرش دانشجو برای نیمسال اول سال تحصیلی 95-94  با مجوز  وزارت علوم  و تحقیقات فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا آغاز شد . متقاضیان برای ثبت و سند پذیرش به دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا مراجعه نمایند . در ضمن این واحد دانشگاهی در 53 رشته تحصلی در مقاطع  کارشناسی و کاردانی از مشتاقان علم و دانش ثبت نام بعمل می آورد . دواطلبینی که دیپلم پیش دانشگاهی را دارند در انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه هیچ محدودیتی ندارند . و همچنین دارندگان دیپلم  فنی و حرفه و کار  دانش مطابق بخشنامه وزارت علوم مجازند مطابق علاقه مندی در رشته غیر متجانس ثبت نام نمایند ((در هر  رشته کاردانی )). 

  

  رشته های تحصیلی :کارشناسی پیوسته   
1 علوم تربیتی- مدیریت و برنامه ریزی آموزشی  
2 روان شناسی   
3- علوم تربیتی- آموزش و پرورش پیش دبستانی 
4 مهندسی برق – قدرت  
5 مترجمی زبان انگلیسی  
6مهندسی عمران – عمران   
7 حسابداری 
8 مهندسی کامپیوتر  

 

مدارک پایه برای ثبت نام  مدرک پیش دانشگاهی یا  چهار ساله نظام قدیم می باشد.   دانشجو در انتخاب رشته هیچ محدودیتی ندارد 

رشته های تحصیلی :کارشناسی ناپیوسته 
1 آموزش زبان انگلیسی  
2 آموزش ابتدایی 
3 آموزش ریاضی  
4 علمی کاربردی حسابداری 
5 مهندسی تکنولوژی ساختمان 
6 مهندسی تکنولوژی برق – شبکه های انتقال و توزیع  
7 مهندسی تکنولوژی عمران – عمران  
8 مهندسی تکنولوژِی عمران آب و فاضلاب 
9 مهندسی تکنولوژی برق – قدرت  
10 مهندسی تکنولوژی برق الکترونیک  
11 مهندسی تاسیسات – برودتی و حرارتی  
12 مهندسی تکنولوژی معماری 

 

13 مهندسی تکنولوژی کامپیوتر  
14 مهندسی عمران – نقشه برداری  
15 مهندسی کنترل ابزار دقیق

16 - مهندسی مترو 

 

  مدارک پایه برای ثبت نام  مدرک فوق دیپلم می باشد.  در ضمن در صورت تمایل دانشجو  می تواند در رشته غیر متجانس هم ثبت نام نماید .

رشته های تحصیلی :کاردانی نا پیوسته    

1 - حسابداری

 2- علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر  
3 - کاردان فنی عمران – کارهای عمومی ساختمان 
4 - کاردان فنی عمران- زیر سازی راه  
5 - کاردان فنی برق- قدرت  
6 - کاردان فنی برق- الکترونیک 
7 - علمی کاربردی برق- قدرت 
8 - علمی کاربردی برق- قدرت گرایش انتقال توزیع  
9  - آموزش زبان انگلیسی
10 - علمی کاربردی راهنمای آموزشی  
11 - آموزش کودکان استثنایی و عقب مانده ذهنی  
12 - علمی کاربردی کتابداری و اطلاع رسانی 

مدارک پایه برای ثبت نام  مدرک پیش دانشگاهی یا  چهار ساله نظام قدیم می باشد.   دانشجو در انتخاب رشته هیچ محدودیتی ندارد 

رشته های تحصیلی :کاردانی پیوسته  
1 علمی کاربردی امور اداری  
2 علمی کاربردی حسابداری  
3 الکتروتکنیک برق - صنعتی ساختمان کاردانی  
4 الکترونیک کاردانی  
5 ساختمان 

6 علمی کاربردی در نقشه برداری  
7 علمی کاربردی- نرم افزار کامپیوتر  
8 علمی کاربردی- نقشه کشی معماری -معماری 
9 علمی کاربردی صنایع فلزی - جوشکاری 
10 علمی کاربردی نقشه کشی عمومی – نقشه کشی طراحی صنعتی  
11 تاسیسات  
12 مربی کودک  
13 تربیت بدنی 
14 مکانیک خودرو  
 مدارک پایه برای ثبت نام  دیپلم  فنی و حرفه ای  - کار و دانش  می باشد. در ضمن در صورت تمایل دانشجو  می تواند در رشته غیر متجانس هم ثبت نام نماید .


نشانی: مازندران - نکا - کیلومتر 6 جاده نکا - بهشهر - بعد از پایانه حمل و نقل - دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

تلفن: 3-01525782442         نمابر:01525782444         صندوق پستی: 48411-86114

www.iauneka.ac.ir