Tuesday, 24 October 2017
سه شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۶

سامانه ها

سیستم ثبت نام

 

 

 

 

     

 

 

 

 
 

آمار بازدیدکنندگان


216
1423
3413
12097
31037
48030
79067

تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

 

 تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تاساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۵ مهرماه تمدید شد.

کلیه متقاضیان ثبت نام دررشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل اقدام نمایند.

     لازم بذکر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا با کادر مجرب آموزشی ثبت اینترنتی و مشاوره رایگان برای داوطلبان ورود به دانشگاه را انجام می دهد.

راهنمای پذیرفته شدکان کارشناسی ارشد

آغاز ثبت نام بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن وعترت

 

 

 

 

 

آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي

آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي پنج شنبه، جمعه و شنبه برگزار خواهد شد

 

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: آزمون كارشناسي ارشد سال 1394 در دو نوبت صبح و عصر روزهاي پنج شنبه، جمعه و شنبه مورخ 7، 8 و 9 خرداد ماه در سراسر كشور برگزار خواهد شد.

وي در ادامه گفت: داوطلبان مي توانند از ساعت 11:00 صبح روز يكشنبه با مراجعه به پايگاه اينترنتي www.azmoon.org و وارد كردن اطلاعات ثبت نام خود، برگه ورود به جلسه خود را دريافت كنند.

علوي فاضل تأكيد كرد: چنانچه داوطلبان در برگه ورود به جلسه مغايرتي از لحاظ مشخصات فردي، عكس، سهميه، زبان و غيره ملاحظه كردند، مي بايست به باجه هاي رفع نقص كه در حوزه هاي برگزاري وجود دارد، مراجعه كنند.

وي در مورد زمان مراجعه گفت: زمان رفع نقص برگه هاي ورود به جلسه روزهاي دوشنبه 4/3/94، سه شنبه 5/3/94 و چهارشنبه 6/3/94 از صبح ساعت 9:00 الي 13:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 مي باشد.

وي در پايان گفت: براي دريافت جزييات اطلاعات برگه ورود به جلسه داوطلبان مـي تـواننـد به سـايت www.pubr-azmoon.com   مراجعه و نسبت به دانلود اين اطلاعيه اقدام كنند.

روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي

 

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمونهای دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمونهای دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ۱۳۹۵  دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد ،دکتری تخصصی ۱۳۹۵دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت۱۴روز شنبه ، ۱۰مهرآغاز می شود این ثبت نام تا ساعت۲۴روزسه شنبه ۱۳ مهر ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده و دعوت به مصاحبه شدند می توانند متناسب با رشته وگرایشی که مصاحبه شده اند و همچنین کلیه داوطلبان حاضردر جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند متناسب با مجموعه امتحانی که در آن شرکت نموده اند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی اقدام نمایند. امکان ویرایش رشته / محل های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم می باشد

 اسامی پذیرفته شدگان روز شنبه ۱۷ مهر ماه اعلام خواهد شد پذیرفته شدگان می توانند بعد از اعلام نتایج جهت ثبت نام به واحددانشگاهی محل پذیرش مراجعه نمایند .

 

رشته تحصیلی واحد نکا :

 1-روانشناسی عمومی

2- مدیریت  آموزشی

3-    علوم تربیتی برنامه ریزی درسی

4-    علوم تربیتی  برنامه ریزی آموزشی

5-    تحقیقات آموزشی

4-    تکنولوژی آموزشی   

6-     آموزش و بهسازی منابع انسانی

7-    آموزش  زبان انکلیسی

8-    آموزش  ریاضی

10- ریاضی گرایش آنالیز

11 - آموزش بزرگسالان

12- مهندسی برق-قدرت

13-  مهندسی برق- کنترل

نشانی: مازندران - نکا - کیلومتر 6 جاده نکا - بهشهر - بعد از پایانه حمل و نقل - دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا

تلفن: 3-01525782442         نمابر:01525782444         صندوق پستی: 48411-86114

www.iauneka.ac.ir