کیلومتر ۶ جاده نکا به بهشهر روبروی روستای کلت
info@iauneka.ac.ir
+98 11 3440 6000

برگزاری مراسم ویژه روز حسابدار در واحد نکا

مراسم ویژه 15 آذر روز حسابدار در واحد نکا برگزار شد.

در این مراسم باشکوه که با همت آقای دکتر اکبرپور مدیر گروه حسابداری و مسوول حوزه مهارت و کارآفرینی دانشگاه و با حضور جمعی از فارغ التحصیلان راه یافته به بازار کار متناسب با رشته تحصیلی، اساتید هیات علمی و حق التدریس و دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه در سالن آمفی تاتر دانشکاه برگزار شد، دکتر ارشاد صادقی طوسی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم و عرض تبریک به حاضرین جلسه، طی سخنانی روز حسابداری را روز پاسداری از رسالت های حرفه ای، قانونی و ایفای مسوولیت های اجتماعی جامعه نامیدند و افزودند: همه کسانی که علاقمند به برقرای حکمرانی خوب و استقرار شفاف سازی و حساب خواهی و حساب دهی هستند در برگزار کردن باشکوه این روز مشارکت خواهند کرد. 

رئیس واحد نکا حسابداری را نیاز و الزام برقرای حاکمیت مردم سالار در پرتو شفاف سازی اعتماد نامید و ادامه داد: پاسخگویی بازیگران اقتصاد و سیاست و حسابرسی چشم بیدار ملت در هزینه کردن بودجه سالانه است.

ایشان با یادآوری این نکته که یادمان باشد حساب زندگی همه ما روزی بسته خواهد شد و نزد حسابرس اول عالم رسیدگی خواهد شد اظهار امیدواری کرد: به یاری خداوند متعال در زندگی همه ما به خصوص در سرفصل های توکل، ایمان، صداقت و امانتداری و .... به احدی بدهکار نباشیم و زندگی مان به فضل و کرم بزرگ حسابدار و حسابرس عالم، مهر تایید بخورد.  

دکتر مهرداد ولی پور عضو هیات علمی گروه حسابداری و مدیرعامل اموزشگاه بیلان محاسب از دیگر سخنرانان جلسه بود.

ایشان نیز ضمن تبریک این روز به اساتید و دانشجویان رشته حسابداری بیان کردند: بسیار خوشحال است از اینکه در رشته حسابداری تحصیل و تدریس میکند و این افتخار را افتخاری بزرگ برای خود خواند.

مهرداد ولی پور یکی از اهداف انعقاد قرارداد با دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا را مسوولیت اجتماعی آموزشگاه بیلان محاسب خواند و افزود: شرکت بیلان محاسب در راستای همکاری دانشگاه با صنعت و جامعه پا به این عرصه گذاشته است و آموزش نیروی ماهر و کاربلد را ازاولویت های اهداف آموزشگاه بیلان محاسب قلمداد کرد.

ایشان نقش دانشگاه در آموزش و شناسایی استعداد مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: رسالت دانشگاه آموزش و کشف استعداد است و آموزشگاه بیلان محاسب آموزش بالقوه را به فعلیت تبدیل می کند.

در ادامه جلسه از تمامی فارغ التحصیلان رشته حسابداری به مناسبت روز حسابدار تجلیل به عمل آمد.   

برگزاری جلسه به روایت تصویر :